+90 530 231 20 19

Sosyal Medyada Biz}

Samsunda cilingir

Samsunda cilingir

Samsunda cilingir

Eğer asla eskimeyecek bir meslek grubu varsa, o da çilingirliktir. Her insan zaman zaman evinin ya da iş yerinin anahtarını kaybeder ve bulmakta zorlanır.

Özellikle evde unutulan anahtarlar, bir çok kişi için sorundur. Bu tür sorunlarınız ilkadım semtinde olduğunda, firmamız 24 saat size hizmet vermektedir. Üstün çilingir hizmetleri konusunda destek veren ekibimiz, kesintisiz bir hizmet ağı ile, 19 mayıs , atakent , atakum , karayolları , kalkanca (baruthane) , ilkadım , canik , hasköy (dolgu) , kirazlık , tekköy ve çarşamba bölgelerinde 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır.

Çünkü biliyoruz ki, kapıda kalmak gerçekten acil bir durumdur ve biz bu duruma hemen müdahale etmezsek, zor durumda kalırsınız.

24 Saat Çilingir Desteği

Firmamız Üstün ev oto anahtarcı olarak hizmet vermektedir. İstediğiniz kadar anahtar anahtar kopyalama yapan ekibimiz, acil durumlarınızda da çilingir olarak hizmet vermektedir.

Çilingirlik hizmetimiz, güvenilir ve özel eğitim almış çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Değişik kilit sistemlerinde kısa sürede açılış ve değişim sağlayan ekibimiz, güvenli bir şekilde yeni kilidinizin de montajını yapmaktadır.

İhtiyacınız olan her an Üstün çilingir ve anahtarcı olarak hizmet alabileceğiniz firmamız, ekonomik fiyatlarla bütçenize de uygundur.

18 Ekim 2017
263 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Samsun çilingir